Állás megnevezése Betanított munka Hollandiában
Város

Walwijk, Limburg, Netherlands

Feltöltés dátuma 2017.02.08.
Kategória Betanított munkás
Nyelvtudás angol B1

Leírás

Betanított élelmiszeripari és logisztikai/raktári munka Hollandiában

Szakképesítést nem igénylö munkára keresünk jelentkezöket Holland partnerünk részére.

Munkakör:

-Élelmiszeripari csomagoló, ételkészítö, ipari-elekrtonikai csomagoló, komissiózó 3 müszakban

Garantált ajánlat:

-Min. 32óra/hét 6 heten keresztül = min. 192óra munka, utána megfelelés esetén szerzödéshosszabítás lehetséges és várható

-lakhatást a holland munkáltató biztosítja életkortól függöen 35EUR-92,5EUR/hét

-biztosítást a holland munkáltató intézi  23,7EUR/hét

Fizetés :

életkotól függöen a hollandiai előírások szerint:

18 – 20 éves:  5.51EUR/óra, 21éves: 6,49EUR/óra 22éves: 7.61EUR/óra, 23+éves: 8,96EUR/óra

Követelmény:

-Min. betöltött 18.év.

-megfelelő egészségügyi, fizikai állapot, jó állóképesség, terhelhetőség

-alap-közép fokú angol nyelvismeret, telefonos állásinterjú során tesztelik

-hasonló munkaköri tapasztalat nem követelmény, de elöny

- a holland munkáltató által kibocsátott munkaköri leírás és kiutazással + kintléttel kapcsolatos általános információk  tanulmányozása és  aláírással való elfogadása

- fényképes angol nyelvü önéletrajzzal, ha van képesítést igazoló bizonyítvány másolatával

- emailben: gergely@styrium.hu címre